יום ראשון, 1 בינואר 2012

זהירות, מתנחלים!!

טוב, זה הולך להיות די קשה..:)
מכירים אתזה שיש לכם יותר מדיי מה להגיד אז לא יוצא לכם כלום?? אז ככה:

יש לי אח גדול, שגר בבת עין (הווו, התנחלות!), ויש לו משפחה פשוט מטורפת, אני מתה עליהם מכל בחינה שהיא. קודם כל, גם אחי וגם אשתו סיימו תואר ראשון בבצלאל (וזה כבר בעצם מגניב בטירוף), גיסתי למדה קרמיקה ואחי ציור. שניהם חיים חיים פשוטים לגמרי, אחי בקושי מתפרנס מציור והוראה וגיסתי עושה חוגי קרמיקה בבת עין בסטודיו מגניב לגמרי שהם קנו שם. עד עכשיו הם היו גרים בקרוון מתפרק (שבעיניי גם היה מדהים, מה כבר יכול להיות רע בקרוון של שני אמנים, עם ציורים וכלי קרמיקה מדהימים בשווי אלפי שקלים? זת'אומרת, אם הם היו מחליטים למכור אותם) ועכשיו הם בונים בית חדש בבת עין שגם הולך להיות ממש מיוחד כנראה, אני כבר אראה לכם תמונות כשהוא יהיה בנוי. בקיצור, אני פשוט מעריצה אותם. אז איך כל זה קשור לבלוג אופנה?
גיסתי, שנולדה וגדלה בבת עין שזה מקום של אנשים מיוחדים עם סטייל משלהם (בעיקר חוזרים בתשובה), הייתה הבנאדם הראשון שפגשתי בתור ילדה שהתלבש בצורה מיוחדת בסגנון מיוחד ושונה לגמרי מכל מה שהכרתי אי פעם שגרם לי לרצות לחדש ולשנות, לעשות דברים שונים ומיוחדים.
בתור חלק מתפקידם כזוג אמנים עני, היא תמיד בסתובבת בחנויות יד שנייה ועודפים. העניין הוא שהיא מוצאת שם דברים כ"כ מדהימים! יש לה כ"כ הרבה בגדים, וכל פעם היא מוצאת איזה שילוב אחר וחדש ומדהים. זה מעניין, כי מצד אחד היא הולכת ממש צנוע אבל מצד שני היא כ"כ בולטת בהופעות המיוחדות שלה. בקיצור, היא פחות או יותר הדמות לחיקוי שלי:)
התמונות האלו זה עוד כלום, אם יהיו לי תמונות יותר טובות בהמשך תהיו בטוחים שאני אראה לכם! 
שבוע טוב:)

הבן הקטן שלהם. איזה פוזה של דוגמן, אה??
הבן השני שלהם. הסוודר לא נצבע בפוטושופ!

זאת גיסתי. 

ולסיום- אח שלי הצייר החתיך (עם כובע מדהים), גיסתי ואחיין שלי החמוד...