יום רביעי, 18 בינואר 2012

Routine


יש כל מיני סוגים של שיגרה. יש שיגרה נעימה ורגועה, יש שיגרה משעממת.
ויש שיגרה מטוררפפפתת! מה זת'אומרת? מין סוג כזה של שיגרה, שבה יש לך לחץ מטורף מכל הכיוונים, אתה מלא במחשבות על העתיד הרחוק והקרוב וכל מה שיש לי להספיק ואני מסוגל או לא מסוגל, וכו' וכו' וכו', והלחץ הזה פשוט לא מתכוון לעזוב בזמן הקרוב, מכירים את זה?? כן כן חברים, זה מה שנקרא "שיגרה מטורפת"( לכל מי שלא מכיר).
מסתבר שככה זה בי"ב, עסוקים עם לימודי נהיגה ובגרויות ועבודות ומחשבות על "מה לעזאזל אני הולכת לעשות שנה הבאה??". אבל זה בסדר. כנראה שלכל דבר מתרגלים בסופו של דבר.
כבר המון המון זמן, למשל, שאני רוצה להראות לכם את הצעיף קטיפה החדש והכיפי שלי שקניתי בCRAZY LINE OUTLET!! מדובר בנוד שחור וקטיפתי שעלה לי 50 ש"ח במקום 80, ואם זה לא מספיק לכם- הוא גם יוצר בקוריאה. אולי אתכם זה לא כ"כ מרגש, אבל בתור חובבת סדרות קוריאניות מושבעת, אני התלהבתי בטירוף כשגיליתי את זה(וזה עוד היה רק אחרי שקניתי אותו).
זה מצחיק, כי כשראיתי אותו והמוכרת קלטה שהוא מוצא חן בעיניי (מאוד!) היא מיד באה ליידע אותי שקטיפה זה עכשיו שיא האופנה וכו' וכו'. כאילו שבכלל הייתי צריכה מישהו שיעודד אותי לקנות אותו..:)
בהתחלה חשבתי שהוא ישמש אותי בעיקר לאירועים ושבתות אבל מהר מאוד הבנתי שהוא הולך מצוין עם כל הופעה הכי פשוטה ויומיומית שיש ומשדרג אותה בטירוף. ובנוסף, כמובן, הוא ממש מחמם. כאילו שהוא לא מספיק מוצלח גם ככה.

אז זהו להיום אנשים חמודים! המשך שבוע רגוע..^^
ואל תשכחו לענות על הסקר לפני שאתם הולכים, תשובות בקרוב!

תיק- ELIZABETH ARDEN.
חולצה- LOOP OUTLET.
סריג- STUDIO PASHA.
נעלי מוקסינים- BON BON.